Salon VELURE istnieje od 2007 roku. Jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy… piękno. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, słodkim poczęstunek, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. W Salonie Velure odnajdziecie Państwo nie tylko chwilę dla siebie, ale także luksus, na który można sobie pozwolić…

Piękne wnętrze, klimatyzowane gabinety i profesjonalne wyposażenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem, a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem. Personel salonu wybierany jest z wielka starannością gdzie największy nacisk kładziemy na wykształcenie, profesjonalizm, podejście do klienta, dokładność i sumienność. Pragnę również dodać, że stale poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach. Stale rozszerzamy ofertę naszych usług wprowadzając najnowsze zabiegi przez co wyprzedzamy oczekiwania naszych klientów oraz konkurencję.

Naszym celem jest zadowolony klient, który zawsze będzie chętnie do Nas wracał dlatego o idealną czystość i higienę dbamy wykorzystując specjalistyczne preparaty oraz autoklaw, który posiadamy w salonie. Nasz wykwalifikowany personel przeszedł szereg szkoleń w tej dziedzinie gwarantując tym samym każdorazowo dezynfekowane, myte, pakietowane i sterylizowane narzędzia.

Zapewniamy wszystkim spędzenie czasu w miłej i ciepłej atmosferze, służymy naszym doświadczeniem przy doborze zabiegów i kosmetyków, jak również proponujemy plan dalszej pielęgnacji.

Poznaj nasze Ekspertki / Produkty
Największy skarb to ludzie – poznajcie naszych Ekspertów

Katarzyna von Engel

Historia Salonu Velure sięga marzenia o pięknych paznokciach, które jednocześnie były zbyt kosztownym zabiegiem dla uczennicy.

Zainwestowałam zaoszczędzone pieniądze w kurs z myślą o tym, by zdobić swoje paznokcie, ale też oferować usługę koleżankom. Tak się zaczęła moja przygoda. Wkrótce zaczęłam przyjmować klientki w domu, a pierwsze wakacje po kursie przepracowałam w salonach jako manicurzystka.

Po roku miałam tyle klientek, że otworzyłam pierwszy salon  specjalizujący się w zdobieniu paznokci. Pracowałam również nocą, jednocześnie pogłębiając wiedzę na szkoleniach, by podążać za trendami, a także z myślą o zadowoleniu klientek, które oczekiwały szybkiej i fachowej obsługi.

Po czterech latach intensywnej pracy postanowiłam rozszerzyć usługi, wynajęłam 100 – metrowy lokal, w którym oferowałam solarium, kosmetykę i fryzjerstwo. Zdobywałam wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu, sprzedaży, reklamy, jednocześnie przyjmując klientki na zabiegi.

Zrozumiałam, że nie można być jednocześnie właścicielką, obsługiwać swoich klientek, szkolić się i opracowywać strategii biznesowych. Punktem przełomowym były narodziny mojego syna, wtedy zmniejszyłam lokal o połowę, by spełniać się także w roli mamy.

Za co kocham swoją pracę?

Sprawia mi ogromną satysfakcję, gdy klientka wychodzi z salonu z pięknie ozdobionymi paznokciami, z nowymi brwiami, ustami czy po zabiegu na twarz, który sprawia, że czuje się piękna, zadbana, pewna siebie i już nie może doczekać się kolejnej wizyty.

W czym się specjalizuję?

Jako stylistka paznokci specjalizuję się w akrylu, hybrydzie, zdobieniach i manicurze męskim. Tworzę niepowtarzalne wzory, klienci doceniają mój perfekcjonizm, dokładność i szybkość wynikającą z doświadczenia i pasji do zawodu.

Od 2009 roku jestem lingeristką, wykonuję makijaż permanentny ust, brwi i oka.

Od 2015 roku oferuję także makijaż permanentny piórkowy, tzw. microblading. Jedno ze szkoleń odbyłam u vice mistrzyni Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym z 2015roku – Aleksandry Wąsik. Zdolności plastyczne i „wyrobiona ręka” pozwalają mi tworzyć naturalne, symetryczne i kształtne brwi.

Rekonstrukcją i zagęszczaniem brwi zajmuje się od 2014 roku. Ukończyłam kurs w firmie Sleek Brows, która jako pierwsza wprowadziła taką usługę na rynek polski. Jestem jedną z pierwszych stylistek, która wykonuje brwi tą metodą w Warszawie. Moje doświadczenie pozwala zrekonstruować każde brwi bez względu na ich ubytek.

Od 2009 roku jestem stylistką rzęs, wykonuję je metodą 1:1, używając produktów firmy Secret Lashes.

Moja precyzja okazała się niezastąpiona także podczas zabiegów mezoterapii igłowej, wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym i powiększania ust. Szkolenia w tych dziedzinach ukończyłam w 2015 roku. Przykładam szczególną wagę do naturalnego efektu zabiegów i subtelnego podkreślenia urody klientek.

 

Dominika Szlubowska

Linergistka, Kosmetyczka, Stylistka brwi i rzęs, Stylistka paznokci 

Beata Prusicka

Kosmetolog, Podolog, Linergistka, Stylistka Paznokci  

 

Alicja Daciuk-Cieniuch

1. Stylistka rzęs – Przedłużaniem rzęs metodą 1:1 zajmuje się od 2010 roku. W 2015 roku odbyła szkolenie z zagęszczania rzęs metodą 2:1 oraz 3:1 w Centrum Szkoleniowym u Aleksandry Wąsik.

2. Kosmetyczka – ukończyła wiele szkoleń w tej dziedzinie i ciągle pogłębia w tym obszarze swoją wiedzę. Wykonuje wszelkie zabiegi pielęgnacyjne twarzy w tym kwasy medyczne, mikrodermabrazję , peeling kawitacyjny, mezoterapię mikroigłową oraz depilację woskiem całego ciała.

3. Stylistka paznokci – Paznokciami zajmuje się od 2008 roku. W ostatnim czasie odbyła kursy u Vice Mistrzyni Polski – Natalii Sielawy z zakresu przedłużania paznokci metodą akrylową. Uczestniczyła również w szkoleniu ze zdobienia paznokci w Akademii Mistero Milano oraz Indigo Nails Lab. Wykonuje paznokcie akrylowe, manicure hybrydowy oraz japoński.

4. Pedicurzystka – Jej wielką zaleta jest szybkość i dokładność w wykonywaniu pedicuru.

ul. Rembielińska 10, Warszawa (Targówek)

Rezerwacje: tel. 660-206-406

Newsletter: