Salon Urody Velure

Dominika Przybyłowska

Dominika microblading warszawa Katarzyna von Engel

Z wykształcenia kosmetyczka, jednak zawodowo linergistka. Jako zodiakalna Waga – jest wrażliwa na piękno. Od dzieciństwa lubiła rysować i malować. Swój talent rozwijała w szkole plastycznej. Pochodzi z Warszawy, a obecnie mieszka w podwarszawskim Legionowie.

W 2016 roku ukończyła dzienne studium kosmetyczne na Warszawskim Podwalu. Bezpośrednio po szkole rozpoczęła pracę w salonie Velure. W 2017 roku odbyła swoje pierwsze szkolenie z Microbladingu u Katarzyny von Engel i zaraziła się pasją do makijażu permanentnego. Naturalnie zaczęła więc szukać nowych możliwości kształcenie się w tym kierunku.

Ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego Fashion Brows oraz półroczną Akademię Microbladingu.

Dodatkowo szkoliła się z makijażu permanentnego metodą pudrową oraz ombre. Odbyła wiele szkoleń z zakresu stylizacji brwi u znanych polskich szkoleniowców. Równocześnie w 2018 roku ukończyła kurs instruktora z zakresu liftingu rzęs i stylizacji brwi. W swojej codziennej pracy zajmuje się nie tylko tworzeniem, ale również usuwaniem makijażu permanentnego i tatuaży za pomocą lasera Q-switch.

Prywatnie interesuje się makijażem i wizażem, a zwłaszcza makijażem brwi. Kupuje dużo kosmetyków – testowanie nowości stanowi element jej codzienności.