Salon Urody Velure

Katarzyna von Engel

Katarzyna von Engel - Salon Velure

KATARZYNA VON ENGEL #ninjalinergistka to JA!

Nazywam się Katarzyna von Engel, jestem linergistką i od 2003 roku jestem związana z szeroko pojętym rynkiem usług Beauty. Certyfikat Stylistki Paznokci był pierwszym ważnym dokumentem w mojej karierze.
W 2004 roku otworzyłam salon stylizacji paznokci w Warszawie, który do dzisiaj funkcjonuje pod nazwą Velure Nails & Beauty,oferując usługi nie tylko pielęgnacji i stylizacji paznokci, ale również kosmetyki białej, zabiegowej, szerokiego zakresu usług medycyny estetycznej oraz oczywiście makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny oczu, makijaż permanentny ust. Do dzisiaj dzielnica Bródno w Warszawie jest miejscem, gdzie prowadzę swój salon urody, do którego serdecznie zapraszam.

Początek mojej przygody z metodą microblading

W2015 roku odbyłam pierwsze szkolenie z makijażu permanentnego metodą microblading i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jest to metoda innowacyjna i bardzo naturalna, co według mnie jest najważniejsze w makijażu permanentnym. Szkoliłam się u międzynarodowej instruktorki. Po roku szkolenia i wspólnej pracy zostałam Instruktorem microbladingu w firmie Fashion Brows.

W 2019 roku rozpoczęłam szkolenie pod własną marką: Katarzyna von Engel, stworzyłam pionierską Akademię Microblading Basic  – która jest unikatowa na rynku szkoleń z makijażu permanentnego, ponieważ oferuje połączenie szkolenia online ze szkoleniem stacjonarnym w mojej Akademii Szkoleniowej w Warszawie. Inne szkolenia  z makijażu permanentnego w Warszawie i nie tylko oferują szkolenia z zakresu teorii lub praktyki. Albo łączą te usługi wymagając od kursantek dużej ilości czasu. Ja proponuję szkolenie w Akademii, które łączy w sobie teorię i praktykę wykonania makijażu permanentnego, która odbywa się częściowo jako szkolenie online.

„Twój sposób przekazywania wiedzy Kasiu jest prosty i zrozumiały, a perfekcjonizm, duże wymagania podczas kursów, brak tolerancji bylejakości godny podziwu”
– OPINIA JEDNEJ Z KURSANTEK

Specjalizuję się w metodzie makijażu permanentnego brwi – microblading, zwanej inaczej metodą piórkową, jednak za jeden z najważniejszych elementów makijażu permanentnego uważam Perfekcyjny Rysunek Brwi. Szkolenie z Perfekcyjnego Rysunku Brwi  znajduje się w mojej ofercie, ponieważ obserwuję, iż wiele linergistek mimo perfekcyjnego wykonania makijażu permanentnego, najlepszych barwników, sprzętu bardzo dobrej jakości, ma problemy z podstawami, czyli Perfekcyjnym Rysunkiem Brwi.

#ninjalinergistka prywatnie

Uwielbiam swoją pracę, kontakt z ludźmi i gdyby nie mój cudowny synek Henio, pewnie bym z niej nie wychodziła. Moim mężem jest Piotr Małachowski – zawodowy dyskobol – który nauczył mnie, że ciężka praca przynosi wyczekane efekty.

Sama cały czas się szkolę, a dla swoich kursantek zawsze znajduję czas. Nie boję się wyzwań, doskonalę swój warsztat nie tylko w zakresie kosmetologii, ale również w zakresie marketingu, prowadzenia biznesu czy znaczenia social media w swojej pracy.

Jak mówią moje kursantki: „Twój sposób przekazywania wiedzy Kasiu jest prosty i zrozumiały, a perfekcjonizm, duże wymagania podczas kursów, brak tolerancji bylejakości godny podziwu” – dlatego, jeśli Ty również chciałabyś zostać #ninjalinergistka, opanować metodę microblading do perfekcji zapraszam do kontaktu ze mną.