Kwas hialuronowy – przedłuż młodość swojej skóry

29 maja 2017
Kwas hialuronowy – przedłuż młodość swojej skóry

W dzisiejszych czasach zachowanie urody i przedłużenie młodości nie jest żadnym wymysłem ani luksusem, na który stać tylko najbogatszych. Na korzystanie z usług medycyny estetycznej może sobie pozwolić każdy!Szeroki wachlarz zabiegów jakie oferuje, pomaga podkreślić naturalne piękno i tym samym zatrzymać urodę na dłużej. Medycyna estetyczna to również najlepsze rozwiązanie, aby bez skalpela i blizn na skórze uzyskać efekt odmłodzenia nawet o 5 lat.

Warunkiem zdrowego i młodego wyglądu jest odpowiednie nawilżenie skóry. Proces utraty wody nasila się z wiekiem i jest nieunikniony. W konsekwencji skóra traci elastyczność, staje się zwiotczała i pomarszczona. Jednym z czynników wpływających na taki stan jest ubytek kwasu hialuronowego. Niestety tej cząsteczki, występującej naturalnie w organizmie, z biegiem lat jest coraz mniej, co wiążę się z utratą sprężystości skóry i pojawianiem zmarszczek. Idealnym rozwiązaniem tych problemów jest najmniej inwazyjna i działająca natychmiast metoda korygowania zmian z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

Preparaty, które posiadają w sobie kwas hialuronowy, korygują drobne, średnie, a nawet głębokie zmarszczki, bruzdy na twarzy, poprawiają jej kontur, ale również powiększają i modelują usta. Zabieg odbywa się poprzez iniekcje w odpowiednią głębokość skóry kwasu o odpowiednim stężeniu. Likwiduje on widoczne objawy starzenia na długi czas. Rezultaty utrzymują się z zależności od rodzaju zastosowanego preparatu od 8 do 16 miesięcy.

Bardzo istotnym faktem jest to, że kwas hialuronowy, jako składnik naturalnie występujący w ludzkim organizmie i odpowiadający za odpowiednie nawilżenie, jest bardzo bezpieczny. Po wstrzyknięciu preparatu następuje silna stymulacja kolagenu, dzięki czemu skóra sama uaktywnia proces regeneracji.

Niewątpliwym plusem kwasu hialuronowego jest także fakt, że po jego całkowitym wchłonięciu skóra nie wraca do stanu przed zabiegiem. Wygląda zdecydowanie lepiej, jest widocznie nawilżona i zregenerowana.

ul. Rembielińska 10, Warszawa (Targówek)

Rezerwacje: tel. 660-206-406

Newsletter: