Oferta | Medycyna estetyczna

Stymulatory tkankowe

Co to są stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe to preparaty do mezoterapii igłowej, które zapewniają prawdziwy efekt WOW. Dzięki swojej wysokiej efektywności w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność. Jak sama nazwa wskazuje w ich składzie znajdują się substancje stymulujące skórę do odbudowy oraz produkcji m.in. kolagenu i elastyny. Białka te odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry.

Stymulatory są całą gamą produktów, które różnią się między sobą składem. W naszym salonie mamy preparaty z kwasem hialuronowym nieusieciowanym, aminokwasami, polinukleotydami, bursztynianem sodu, kolagenem czy hydraksyapatytem wapnia. Można je podawać za pomocą klasycznej mezoterapii lub tzw. metodą 5 wkłuć. Odpowiedni sposób i preparat dobiera kosmetolog po przeprowadzeniu wywiadu oraz oceny skóry. 

Stymulatory tkankowe | Salon Urody Velure

Jakie efekty zapewniają stymulatory tkankowe?

Zabieg stymulatorami tkankowymi przynosi jednocześnie wiele rezultatów:

  • poprawia owal twarzy 
  • zwiększa jędrność i gęstość skóry 
  • redukuje zmarszczki 
  • redukuje cienie pod oczami 
  • głęboko nawilża skórę

Po serii zabiegów skóra jest widocznie nawilżona, odżywiona i ujędrniona. Niektóre substancje zawarte w stymulatorach, np polinukleotydy, mają większe możliwości nawilżenia skóry niż kwas hialuronowy, a dodatkowo silnie napinają skórę. 

Dzięki zastosowaniu stymulatorów możemy szybko i bezpiecznie odzyskać zdrowy i młodzieńczy wygląd. Skóra stopniowo zwiększa swoją gęstość i napięcie, bez nienaturalnego efektu „napompowania”.

Komu polecamy stymulatory tkankowe?

Ze względu na szeroki wybór preparatów zabiegi są dedykowane dla większości cer i problemów skórnych. 

Czym stymulatory tkankowe różnią się od klasycznej mezoterapii?

Ze względu na skład produktów do uzyskania efektów wystarczy mniej zabiegów niż w przypadku klasycznych produktów do mezoterapii. W przypadku stymulator zazwyczaj zalecania się 2 zabiegi.