8 powodów, dlaczego warto zdecydować się na microblading

Microblading to dla mnie, jako Linergistki z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem, najbardziej rewolucyjna metoda poprawy kształtu i grubości brwi, która zaskakuje swoją subtelnością i naturalnością. Dla wielu kobiet, które marzą o pięknych brwiach, zabieg ten to prawdziwe błogosławieństwo. Bo te Panie nie wyobrażają sobie mieć dwóch czarnych brwi na czole. Dlaczego warto zdecydować się na MICROBLADING?

Oto kilka powodów, które przekonały tysiące moich Klientek!

1. Niesamowity efekt

Po pierwsze, microblading pozwala osiągnąć niesamowity efekt naturalności. Brwi są precyzyjnie wypełnione włoskami, co sprawia, że wyglądają one jak prawdziwe i wcale nie wyglądają jak namalowane.

2. Idealny dla niepełnych brwi

Po drugie, microblading to metoda idealna dla kobiet, które mają problem z niepełnymi brwiami czyli brakuje im końców lub początków brwi. Dzięki tej metodzie mogę pięknie zastosować rekonstrukcję brwi. 

3. Idealny dla blondynek

Po trzecie microblading jest idealny dla każdej kobiety, ale moim zdaniem jest wręcz idealny dla delikatnych blondynek, które boją się mocniejszego podkreślenia brwi. Ja osobiście jestem fanką najjaśniejszych kolorów jakie istnieją w paletach firm z pigmentami. Czasem nawet mam obawy czy nie zaprzestaną ich produkcji bo to są zazwyczaj mało porządane kolory.

4. Naturalny efekt

Po czwarte: Microblading nigdy nie stworzy nic sztucznego na twarzy ponieważ narysowane włoski  na skórze pięknie się łączą w jedną całość po wygojeniu z naturalnymi włoskami. 

5. Poprawa kształtu i proporcji brwi

Po piąte: dzięki microbladingowi jestem w stanie pięknie naprawić kształt brwi i przywrócić im odpowiednie proporcje. Nie chodzi o to, aby zaraz wykonać idealne, modne brwi Kim Kardashian, ale najpiękniejsze jakie się da brwi indywidualnie dopasowane kształtem i kolorem do każdej Klientki. Bez wątpienia, po wykonaniu zabiegu, Klientki zyskują pewność siebie oraz poczucie, że wyglądają pięknie.

6. Długotrwały efekt

Po szóste: microblading utrzymuje się 1-2 lata. Oczywiście, trwałość zależy od wielu czynników, m.in. od rodzaj skóry, kolory jaki został użyty, stylu życia czy sposobu pielęgnacji.

7. Oszczędność czasu

Po siódme: microblading to idealna metoda dla kobiet, które nie chcą tracić czasu na codzienne malowanie brwi. Dzięki pięknym i naturalnym brwiom, Klientki nie muszą się już martwić o ich codzienną stylizację. Jest to szczególnie ważne dla kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia i mają mało czasu na poranne przygotowania oraz dla Mam, które często nie mają czasu wypić ciepłej kawy, a co dopiero codziennie malować m.in. brwi.

8. Krótszy czas kolejnych zabiegów

Po ósme: Klientki, które zdecydowały się na microblading zawsze przy kolejnej pigmentacji mogą tylko dopigmentować makijaż lub troszkę poszaleć np: mogą zwiększyć intensywność makijażu przyciemniając brwi  lub np. mogą poprosić o połączenie metody microblading z ombre co nada brwiom efektu 3D.

Gotowa na zabieg?

Podsumowując: microblading to metoda, która oferuje klientkom podkreślenie brwi, ale jednocześnie zapewnia subtelny, elegancki i naturalny efekt. Dlatego też, jeśli marzysz o pięknych brwiach, warto rozważyć microblading i cieszyć się pięknym wyglądem przez długi czas! Jeśli szukasz potwierdzenia moich słów to prześledź mój Instagram lub zajrzyj na profil Natalii Klimas, która cieszy się już kilka ładnych lat microbladingiem spod mojej ręki.